www.magicwhiteboard.net
Tavsiye Edin
Nerede olursanız olun, saniyeler içinde
rulodan beyaz tahta yaratın !
 
         
 
 
 
 
Fırsatlardan
haberdar olun
 
 
 
için Sık Sorulan Sorular

Magic whiteboard nedir ?

Magic whiteboard statik yüklü polipropilen film'den yapılmıştır. Nerede olursanız olun, saniyeler içinde size rulodan beyaz tahta yaratır. Geleneksel flipchart'lı (kağıtlı) tahtalara kıyasla sunumlar, konferanslar, eğitimler, ekip toplantıları ve grup çalışmaları için mükemmeldir. Herkes magic whiteboard ürününün harika özelliklerine hayran kalmaktadır. Rulodan çıkan en iyi ve orijinal üründür. Size en kaliteli beyaz tahtayı sağlamayı garanti ediyoruz. Magic whiteboard'un nasıl kullanıldığını görmek için tıklayın.

Nasıl yapışıyor ve iz bırakıyor mu?

Magic whiteboard statik elektrik yüklü kağıttan yapılıp duvarlar, kapılar, cam, ahşap, seramik ve duvar kağıdına hiçbir ilave yapıştırıcı, bant veya uhu gerekmeden yapışır ve böylece iz bırakmaz.

Magic whiteboard’a kağıt yapıştırabilir miyiz?

Statik elektrik yüklü olduğundan, kağıt, not ve resimlerinizi ilave yapıştırıcı, bant ve uhu gerekmeden rahatlıkla yapıştırabilirsiniz.

Silinebilir mi?

Evet silinebilir. Düz beyaz (çizgisiz) olan tamamen silinebilir ve hatta marker mürekkepli kalemlerle günlerce önce yazılanlar bile. Kısa sürede yazıp katlanması halinde, mürekkep yayılıp silinebilir. Her bir yaprak 20 kereden fazla kullanılabilir.

Yazıyı ne ile silebiliriz?

Parmaklarınızı, nemli bir bezi veya bir tahta silicisini kullanabilirsiniz.

Ne kadar süre kullanılabilir?

Magic whiteboard 20 kereden fazla kullanılabilir. Gerçek sayı ne kadar sıklıkla kullandığınız ve sildiğinizle alakalıdır. Eğer nemli bir bez veya tahta silicisi ile silerseniz daha uzun süre dayanacaktır.

Magic whiteboard yaprakları kullandıktan sonra katlanabilir mi?

Evet katlanabilir. Eğer kullandıktan sonra katlayıp daha sonra işinize tekrar devam etmek istiyorsanız çizgili versiyonunu tavsiye ederiz. Düz beyaz, çizgili olana göre çok kolay silinebilme özelliğindedir.

Özel bir kalem kullanılması gerekir mi?

En iyi etki için dry (kuru) marker tahta kalemlerinin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Normal marker kalemleri kullandığınızda mürekkep çıkmayacaktır. Sıradan flipchart (kağıt) tahta kalemleri de kullanılabilir fakat leke bırakabilir.

Bir ruloda kaç adet magic whiteboard yaprak var?

Her bir rulo, 25 adet yapraktan oluşur ve toplam uzunluğu 20 metredir.

Her bir magic whiteboard yaprağın ölçüsü nedir?

Her A1 yaprağı 60cm genişliği ve 80cm uzunluğundadır. Flipchart ile aynı ebattadır.

Duvarda ne kadar yapışık kalır?

Magic whiteboard duvarda birkaç ay yapışık kalabilir. Ancak gerçek zaman ne kadar sıklıkla çıkarıp tekrar yapıştırdığınızla ilgilidir.

Dışarıda kullanılabilir mi?

Kullanılabilir ancak en iyi sonuçlar için içeride kullanın. Dışarıda da kullanılabilir ancak üzerinde karalama yapmayacak şekilde. Yaprağın arkasına hava ve esinti gelmesi halinde iyi yapışamayacaktır.

Nasıl bir malzemeden üretilmiştir?

Tamamen geri dönüşümlü malzemeden üretilmiştir. Plastik geri dönüşüm kutularına yerleştirilebilir. Çevresel etkilere duyarlı bir şekilde dizayn edilip üretilmiştir.

Hangi malzemeden yapılmıştır?

Magic whiteboard, statik yüklü polipropilen film’den yapılmıştır.

Neden çizgili versiyonu var?

Şekil çizip tablo şeklinde kullanmak isteyen müşterilerimiz bunu talep ettiler. Bu sizin kazara duvara çizmenizi önler. Çizgili versiyonda ayrıca düz çizgiler üzerinde rahatça yazarsınız. Arka tarafı boştur dolayısıyla bu tarafı da yazmak için kullanabilirsiniz. Çizgili versiyonun, düz beyaz olana göre rahat silinemediğini unutmayınız. Yazıldıktan 3 saat sonra, yaprağı katladığınızda içindekilerin silinmeyeceği şekilde dizayn edilmiştir.

Flipchart (kağıt tahtası) ile kıyaslandığında fiyatı nasıldır?

Magic whiteboard iyi kaliteli flipchart’a göre uzun vadede daha ucuzdur. Ayrıca defalarca kullanılabilmesi ve flipchart'ın ihtiyaç duyduğu ayaklı tahtaya gerek duymaması uzun vadede çok daha ekonomik olduğunu kanıtlamıştır.

Her bir rulonun ağırlığı nedir?

Her bir rulo sadece 870 gramdır. Müşterilere ulaştırmak için mükemmeldir. Arabanızın bagajında bir rulo tutun. Çünkü standart tahtaları koymakta ve taşımakta zorlanırsınız. Ayrıca flipchart gibi kırışmaz ve ondan daha az yer kaplar.

Kurumlar ve şirketler için logolarının yer aldığı özel üretim yapılıyor mu?

Evet, yapılabiliyor. Ancak bunun için en az 500 adet sipariş verilmesi gerekmektedir.

Farklı renklerde yapılabilir mi?

Evet farklı renklerde üretilebilir. Bunun için minimum 500 adet sipariş gerekmektedir.

Magic whiteboard ürününü kimler kullanıyor?

Müşterilerimiz; eğitim verenler, konferans merkezleri, iş bulma merkezleri, taktik analizler için spor hocaları, futbol kulüpleri, oteller, bilgi teknolojileri danışmanlıkları, hastaneler, büyükelçilikler, kültür merkezleri, yerel yönetimler, sanat galerileri, kolejler, spor merkezleri, üniversiteler, devlet ajansları, yönetim danışmanları, bankalar, ofisler, evler ile iş görüşmesine ve sunuma hazırlanan kişilerdir.

Magic whiteboard ürünleri patentli midir?

Evet, 2000 yılında patent alınmıştır ve 2020 yılına kadar süresi vardır.

Nasıl kullanıldığını gösteren video var mı?

Evet, 1 dakikalık video için tıklayınız.

 
 
 
 
 
 
 
Magic Whiteboard   |   Magic Blackboard   |   Magic Sign Paper   |   Magic Blackout Blind
Magic Whiteboard
Türkiye Distribütör
ü
EME Teknoloji Dış Tic. Ltd. Şti.
Ana Sayfa  |  İletişim  |  Hakkımızda  |  Sık Sorulan Sorular  |  Satış Sözleşmesi
 

       Magic Whiteboard and Magic Whiteboard logo are trademarks of Magic Whiteboard Limited © Copyright 2009 Magic Whiteboard Limited