www.magicwhiteboard.net
Tavsiye Edin
Nerede olursanız olun, saniyeler içinde
rulodan beyaz tahta yaratın !
 
         
 
 
 
 
Fırsatlardan
haberdar olun
 
 
 

Siparişim Elime Ne Zaman Ulaşır?

magicwhiteboard.net sitesinden alışveriş yapan siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak için siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda magicwhiteboard.net 'den yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde Ankara içine onay e-mail'ini takip eden 1-3 iş günü içerisinde, Ankara dışındaki tüm şehir merkezlerine onay e-mail'ini takip eden 1-5 iş günü içerisinde YURTİÇİ Kargo ile ulaştırılır.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Daha detaylı bilgi için Bakınız iade prosedürü.

Kargo Ücretleri

350 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 350 TL’den düşük siparişlerde kargo ücreti 5.00 TL olup fiyatlarımıza dahil değildir.

 
 
 
 
 
 
 
Magic Whiteboard   |   Magic Blackboard   |   Magic Sign Paper   |   Magic Blackout Blind
Magic Whiteboard
Türkiye Distribütör
ü
EME Teknoloji Dış Tic. Ltd. Şti.
Ana Sayfa  |  İletişim  |  Hakkımızda  |  Sık Sorulan Sorular  |  Satış Sözleşmesi
 

       Magic Whiteboard and Magic Whiteboard logo are trademarks of Magic Whiteboard Limited © Copyright 2009 Magic Whiteboard Limited