www.magicwhiteboard.net
Tavsiye Edin
Nerede olursanız olun, saniyeler içinde
rulodan beyaz tahta yaratın !
 
         
 
 
 
 
Fırsatlardan
haberdar olun
 
 
 
için Sık Sorulan Sorular

Magic sign paper nedir?

Magic whiteboard’un Dragons Den’de yakaladığı başarıdan sonra, magic sign paper ürününü de sizlere sunuyoruz. Magic sign paper, renkli yazıcılarla çıktı alınabilen ve her yüzeye ilave yapıştırıcı ve bant gerekmeden yapışabilen yapışkan kağıttır. Magic sign paper siz çıkarana kadar kesinlikle çıkmaz ve aynı şekilde kalır. Kişisel dizayn ve afişlerinizi yaratabilir ve istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Yazıcıdan mat renginde çıkar. Nasıl kullanıldığını videoda görmek için tıklayın.

Normal fotoğraf kağıtlarından nasıl farklıdır?

Magic sign paper, normal fotoğraf kağıtlarından farklı olarak, arkasındaki kağıdı çıkarılarak yapışkan yüzeyi elde edilir ve metal, ahşap, cam, kapı, dolap gibi gözenekli olmayan her yüzeye rahatlıkla yapıştırılabilir. Ayrıca su geçirmez. Gözenekli olmayan her yüzeye yapışabildiği ve çıkarıldığında da herhangi bir iz bırakmadığı için eşiz bir üründür. Yapıştığı yüzeye zarar vermez. Yazıcıdan ilk çıktı alındığı anda bile mürekkep akmaz. Hem dış hem de iç mekanda kullanılabilir.

Magic sign paper ne için kullanılır?

Müşteriler magic sign paper’ı arabaları için reklam ve yazı ve şekil yaratmada, araç ve mağaza pencerelerinde, laptop’ların üzerini kişiselleştirmede (istediğiniz fotoğrafı yapıştırarak) kullanmaktadır. Ayrıca fotoğraflarının çıktısını alıp buzdolabı, kapı, dolap, pencere, plastik, ahşap ve metal olan yüzeylere yapıştırmak için kullanılır. Aileler çocuklarının odalarını çizgi film karakterleriyle dekore etmek için kullanırlar. Ayrıca kendi kişisel takvim ve afişlerinizi yaratabilirsiniz.

Renkli yazıcı ile kullanılabilir mi?

Evet, magic sign paper, evlerde ve ofislerde kullanılan renkli kartuşlu inkjet yazıcılarla kullanılabilir. Normal kağıda çıktı alır gibi yerleştirebilirsiniz.

Lazer yazıcı ile kullanılabilir mi?

Henüz değil. Lazer yazıcı ile çıktı alınabilen versiyon üzerinde halen çalışılmaktadır.

Islandığında mürekkep dağılır mı?

Hayır dağılmaz. Magic sign paper üzerindeki mürekkep ıslandığında bile sürekli kuruma özelliği gösterir. Magic sign paper su geçirmez. Hem dış hem de iç mekanda kullanılabilir.

Nasıl yapışır ve yüzeyde herhangi bir iz bırakır mı?

Magic sign paper, gözenekli olmayan (metal, cam, ahşap, plastik) yerlere yapışabilen, özel karışım bir plastikten yapılmıştır. İçeriğinde zamk, tutkal, uhu gibi maddeler olmadığından dolayı çıkarıldığı yüzeyde hiçbir iz bırakmaz. Yapıştırdığınız yüzeyin temiz ve kirden arındırılmış olmasına özen gösterin.

Ne kadar süre kullanılabilir?

Yaklaşık 5 kereye kadar magic sign paper’ı çıkarıp tekrar yapıştırabilirsiniz.

Bir pakette kaç kağıt vardır?

Her pakette 10 adet A4 ebadında magic sign paper vardır.

Yapıştırıldığı yüzeyde ne kadar süre ile kalır?

Magic sign paper, yüzeyden kendiniz çıkarıncaya kadar kalır.

Nasıl bir malzemeden üretilmiştir?

Tamamen geri dönüşümlü malzemeden üretilmiştir. Plastik geri dönüşüm kutularına yerleştirilebilir. Çevresel etkilere duyarlı bir şekilde dizayn edilip üretilmiştir.

Hangi malzemeden yapılmıştır?

Magic sign paper, polipropilen film’den yapılmıştır

 
 
 
 
 
 
 
Magic Whiteboard   |   Magic Blackboard   |   Magic Sign Paper   |   Magic Blackout Blind
Magic Whiteboard
Türkiye Distribütör
ü
EME Teknoloji Dış Tic. Ltd. Şti.
Ana Sayfa  |  İletişim  |  Hakkımızda  |  Sık Sorulan Sorular  |  Satış Sözleşmesi
 

       Magic Whiteboard and Magic Whiteboard logo are trademarks of Magic Whiteboard Limited © Copyright 2009 Magic Whiteboard Limited