www.magicwhiteboard.net
Tavsiye Edin
Nerede olursanız olun, saniyeler içinde
rulodan beyaz tahta yaratın !
 
         
 
 
 
 
Fırsatlardan
haberdar olun
 
 
 

   
 
2005 yılından beri İngiliz BBC2 televizyonunda yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Dragons’ Den isimli programda İngiltere’nin en önemli 5 yatırımcısı, ürünlerini tanıtıp kendilerinden finansal destek isteyen girişimcilerden karlı olacaklarını düşündüklerine yatırım yapıyorlar. Ancak yatırımcıların sorgulamasından geçip bunu başarabilmek oldukça zor!

İşte Magic Whiteboard ürünlerinin başarı hikayesi de burada başlıyor. 2008 yılında Dragons’ Den programında 5 yatırımcının önünde yapılan sunumdan sonra, yatırımcılardan 4 kişi ürünü beğenip teklif sunuyorlar. 4 kişinin arasında geçen kıyasıya rekabet sonucu 2 yatırımcı birleşip en uygun teklifi sunarak şirketin %40 hissesini alıyor. Ürünlerin hızlı satış trendine geçmesi de bu ortaklıktan sonra başlıyor. Ortaklardan birinin İngiltere’nin en büyük perakende zincirlerinden birinin sahibi diğerinin ise büyük bir pazarlamacı olduğu düşünüldüğünde bunu gerçekleştirmeleri hiç de zor olmuyor. Ürünün mükemmelliğine ortakların gücü, güvenirliği ve tecrübesi de eklenince satış rakamları inanılmaz şekilde artarak dünyanın birçok ülkesinde de satışa sunulmaya başlıyor.

Dragons’ Den tarafından yatırıma değer bulunan ender ürünlerden biri olan Magic Whiteboard, artık tüm orijinalliği ve mükemmelliği ile sizlerle.
 

  Magic Whiteboard ürünlerindeki "Özel Fırsatlar" dan yararlanmak için tıklayınız...
 
 
 
 
 
 
 
Magic Whiteboard   |   Magic Blackboard   |   Magic Sign Paper   |   Magic Blackout Blind
Magic Whiteboard
Türkiye Distribütör
ü
EME Teknoloji Dış Tic. Ltd. Şti.
Ana Sayfa  |  İletişim  |  Hakkımızda  |  Sık Sorulan Sorular  |  Satış Sözleşmesi
 

       Magic Whiteboard and Magic Whiteboard logo are trademarks of Magic Whiteboard Limited © Copyright 2009 Magic Whiteboard Limited